VI НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДОВИЙ ФОРУМ

Місце проведення: Торгово-промислова палата України, вул. Велика Житомирська 33, конференц-зал “Колізей”, 4 поверх. Організатори: Торгово-промислова палата України, ТОВ Київський міжнародний контрактовий ярмарок, ГО Фундація жінок пасічниць, ГС Всеукраїнське громадське об'єднання Спілка пасічників України, ГО Асоціація професійних пасічників України, ГО Гільдія медоварів України – виробників медових напоїв і оздоровчої бджолопродукції. Науковий супровід: ННЦ Інститут бджільництва ім. П.І.Прокоповича. За підтримки: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Проєкт Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства, Проєкт Німецько-Український аграрно-політичний діалог. Партнери форуму: виставка Продуктивне бджільництво, ТОВ Українські медовари,ТМ Сікера, ТМ Медові Брати, ТМ Медова Фабрика, ТМ Bee Pro. 

Національний Медовий Форум повертається !  

2022 став роком надпотужних викликів для всієї країни, і ці виклики тривають досі.

На превеликий жаль, Медовий Форум 2022 не відбувся, але сьогодні, з вірою в ЗСУ, згуртованість українського народу, наших міжнародних партнерів і нашу спільну велику перемогу, ми з радістю відновлюємо роботу нашого заходу. 

Незважаючи на всі складнощі минулого сезону, медова галузь України відпрацювала на “відмінно”, як з огляду на обсяги та якість виробленої продукції, так і виконання експортних контрактів.  

Сьогодні, коли інтеграція України у європейську економічну та соціальну систем відбувається пришвидшеними темпами, беручи до уваги експортну орієнтованість українського меду, а також популярність бренду “Україна” у світі, важливо зосередити основну увагу на питаннях роботи галузі в умовах європейського та міжнародного ринку.  

Чи готове українське бджільництво скористатися новими можливостями, які відкриваються перед ним зараз, у часи глибокої кризи, породженої війною? 

VI Національний медовий форум стане майданчиком для практичної дискусії українських і міжнародних експертів з таких питань, як відповідність українського законодавства європейським практикам, контроль якості продукції, канали збуту, робота зі споживачем на ключових ринках, маркетинг меду та продуктів бджільництва, побудова довгострокових відносин з іноземними партнерами тощо. 

Участь у форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації.    

Реєстрація  учасників за посиланням: https://forms.gle/rJLEsGDFVdZKRtHC8

Додаткова інформація та із питань партнерства будь ласка звертайтеся

за  тел.: +380445835069 або e-mail, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Національний Медовий Форум

ПРОГРАМА ФОРУМУ