Члени Палати обговорили перспективи ділового співробітництва з директором Торгового представництва Тайваню в Україні

02 листопада 2023 року в Тернопільській ТПП відбулася ділова зустріч членів Палати з Директором Тайвань Трейд Центр Київ паном Су, Ю-Суаньом. На зустрічі було обговорено широке коло питань щодо поглиблення зовнішньоекономічного та інвестиційного співробітництва. Віцепрезидент Тернопільської ТПП Тарас Копестинський  презентував організаційні та функціональні особливості діяльності Палати, наголосив на сервісних послугах, які надаються українським та іноземним компаніям. Крім того, візитера було проінформовано про галузеву структуру членської бази Палати та конкурентоздатну продукцію, яка пропонується  на експорт.

Своєю чергою пан Су, Ю-Суань зазначив, що торгове представництво Тайваню (Taiwan Trade Center) є офіційним представником TAITRA в Україні, головної організації сприяння торгівлі, афілійованої з Міністерством економіки Тайваню, яка має на меті налагодження двостороннього  економічного, торговельного та ділового співробітництва між Україною та Тайванем. Пан СУ Ю-Суань також повідомив, що головною метою його візиту до Тернополя є обговорення з представниками бізнес-кіл Тернопільщини перспективних напрямків співпраці, зокрема можливостей залучення тайванських  інвестицій в економіку регіону, реалізації гуманітарних проєктів та можливостей участі Тайваню у післявоєнному відновленні України. В ході подальшої розмови пан СУ Ю-Суань ознайомив членів Тернопільської ТПП, а саме технічного директора ТОВ «Збараж "Агро-трейд»  Володимира Грициляка й представника компанії  Торговий дім «Інтеграл» Ростислава Пашка з урядовими програмами Тайваню, направленими на розвиток торгово-економічної співпраці між представниками ділових кіл двох країн. У цьому контексті відзначив успішні програми з організації ділових поїздок представників українського бізнесу на Тайвань, ознайомлення з продукцією українських виробників шляхом організації, за посередництва Торгового представництва, їх участі у щорічних міжнародних виставках, представлення продукції на українських стендах, організації навчань/стажувань українських студентів-програмістів в тайванських ІТ компаніях тощо.

Члени Тернопільської ТПП представили профілі своїх підприємств та пропозиції до співпраці з бізнесменами з Тайваню.  

У підсумку, домовлено про подальше інформування членів Палати про діяльність Торгового представництва Тайваню в Україні, а також заплановані заходи з реалізації програм, направлених на розвиток українсько-тайванського торгово-економічного співробітництва.