Третейський суд

Президія Тернопільської Торгово-промислової палати (протокол №7 від 30 вересня 2004 р.) прийняла рішення щодо створення Третейського суду при Тернопільській ТПП. 19 листопада 2004 р. Тернопільське обласне управління юстиції зареєструвало Положення про постійно діючий третейський суд при Тернопільській Торгово-промисловій палаті і видало відповідне Свідоцтво.

Ми одержали офіційне право приймати і розглядати будь-який спір, що виникає в цивільних та господарських правовідносинах як між юридичними, так і фізичними особами, крім випадків передбачених законом. Про створення такого механізму вирішення спірних питань йшлося давно. Проте це стало можливим, коли у травні 2004 року було прийнято Закон України "Про третейські суди".

Є спори як між юридичними, так і фізичними особами в цивільних та господарських правовідносинах, які потребують швидкого і, що особливо важливо, конфіденційного третейського провадження. Перевагою третейського суду є й те, що сторони самі можуть визначати кандидатуру судді, фаховий рівень і авторитет якого їм підходить.

При прийнятті рішення по справі важливим є те, що воно є остаточним і оскарженню не підлягає. Сторони, які передали спір на вирішення третейського суду, зобов'язані добровільно виконати рішення третейського суду без будь яких зволікань. Рішення третейського суду, згідно з Законом України "Про виконавче провадження" є виконавчим документом і на випадок його ігнорування підлягає виконанню у примусовому порядку.

Третейський суд дає чимало переваг для сторін, які вирішили звернутися саме до нього. Тому, інформуючи Вас про створення Третейського суду, хочемо побажати Вам успішного і безспірного бізнесу, але якщо виникає спірна ситуація запрошуємо розв'язати її з допомогою висококваліфікованих і авторитетних фахівців, які мають відповідний досвід роботи в правоохоронних та інших органах.

 

Докладну інформацію можна отримати, звернувшись:

тел. (0352)25-56-18
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
кабінет № 33, вул. Руська, 40
м. Тернопiль, 46001, Україна
Тернопільська торгово-промислова палата

Розташування на Google Map