Запрошуємо УО на навчання!

Тернопільська ТПП  30 травня 2024 року запрошує Уповноважених осіб  взяти участь у навчанні на тему: «Відкриті торги з врахуванням особливостей: як купувати ефективно?» (програма додається). На навчанні буде детально розглянуто оновлений алгоритм проведення відкритих торгів за Особливостями №1178 з урахуванням змін від 09.04.2024.

Біржові ціни на пшеницю досягли 10-місячного максимуму

Ціна пшениці  на біржі в Чикаго досягла 10-місячного максимуму 7дол. США за 1 бушель (257 дол.США за 1 тонну) на тлі побоювань за врожай, повідомляє Bloomberg. Холодна та суха погода у країнах-основних виробників та війна в Україні посилюють проблеми з постачанням. Аналітики скорочують прогнози врожаю в Україні.  В Україні травень був дуже посушливий. У Західній Австралії також історично невелика кількість опадів.

Бізнес та ризики воєнного часу: новий закон про мобілізацію

На 10-му році війни мобілізаційний комплаєнс має стати невіддільною складовою будь-якого бізнесу. Відповідальний бізнес має виконувати вимоги нового закону про мобілізацію, а ми, своєю чергою, роз'яснимо ці вимоги людською зрозумілою мовою. Із 18 травня  2024 року діє новий закон про мобілізацію (Закон № 3633-IX), який вже встиг обрости міфами, некоректним трактуванням і безліччю питань від бізнесу. У 30 травня 2024 року  експерти Міллер разом з партнерами Торгово-промислової палати України проведуть закритий online/offline-тренінг для бізнесу «Бізнес та ризики воєнного часу: новий закон про мобілізацію», на якому розкажуть про основні зміни для бізнесу, які впроваджує новий закон:

За підсумками І кварталу 2024 року експорт товарів з Тернопільської області зменшився на 30%

За статистичними даними, які опублікувало Головне управління статистики у Тернопільській області спостерігається вкрай негативна тенденція в експортній діяльності підприємств Тернопільської області.   Так, за підсумками І кварталу 2024 року експорт товарів з Тернопільщини  зменшився й склав 161281,0 тис. дол.США , що становить лише 70% до  аналогічних показників І кварталу 2023 року. 

Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва

Торгово-промислова палата України в партнерстві з Інвест Офісом запрошує представників українського малого та середнього бізнесу взяти участь у вебінарі присвяченому залученню фінансування для бізнесу.  Вебінар буде присвячений інформуванню представників бізнес-спільноти щодо залучення фінансової допомоги для бізнесу, а саме можливості отримати інформацію про грантові та кредитні програми для запуску/підтримки підприємців. Учасники отримають навички пошуку, написання грантових заявок, ведення звітності та взаємодії з грантодавцями.