Featured

Запрошуємо на вебінар «Фонди ЄС та управління проеєктами»

Запрошуємо представників бізнесу на вебінар «Стратегія ЄС, фонди ЄС та управління проєктами», який відбудеться 16 липня 2024 року о 10:00 за київським часом.  Цей вебінар призначений для підтримки інтеграції українських компаній до європейського ринку через використання фондів ЄС та ефективного управління проєктами. Учасники отримають унікальну можливість дізнатися про стратегічні підходи ЄС, можливості фінансування та досвід успішної реалізації проєктів, що підтримуються європейськими інструментами підтримки. Участь у вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації -  https://forms.gle/PBwdB3JBJevSAkkV7. Під час вебінару ви дізнаєтеся про:

Featured

Розпочинаємо набір слухачів на очний семінар «Відкриті торги: актуальна практика оскарження в АМКУ»

Тернопільська торгово-промислова палата розпочинає набір слухачів на очний одноденний навчальний семінар «Відкриті торги: актуальна практика оскарження в АМКУ». Під час заходу, який заплановано на 23.07.2024 року, розглядатимуться практичні ситуації, лайф-хаки з аналізом новинок законодавства для того, щоб робота Уповноваженої особи була легшою та ефективною!

Featured

Обговорено кадровий дефіцит робітничих професій

27 червня 2024 року Тернопільська ТПП взяла участь у воркшопі "Налагодження співпраці між підприємствами та закладами професійно- технічної освіти в Україні з врахуванням досвіду дуальної професійної освіти Німеччини". Мета проведення заходу - обговорення можливостей співпраці між підприємствами та навчальними закладами Тернополя у контексті дуальної професійної освіти, враховуючи німецький досвід у цій галузі.  У заході брали участь члени Палати ТОВ «Збараж Агро-Трейд», ТОВ «Завод газового обладнання «Альфа-Газпромкомплект», а також віцепрезидент Тернопільської ТПП Тарас Копестинський.

Featured

Запрошуємо представників бізнесу на безоплатний захід щодо німецького досвіду розвитку професійної дуальної освіти

У рамках партнерства у сфері пpoфeсiйнoï освіти між Дрезденською Ремісничою Палатою (HWK) та професійно-технічними навчальними закладами Західної України, запрошуємо представників бізнесу Тернопільщини на воркшоп "Налагодження співпраці між підприємствами та закладами професійно- технічної освіти в Україні з врахуванням досвіду дуальної професійної освіти Німеччини". Подія (програма додається) відбудеться 27 червня 2024 року в місті Тернопіль, Україна за адресою: готель «Avalon Palace» вулиця Степана Бандери, 2 в конференц-залі. Початок о 09:00 годині. Захід передбачає обговорення можливостей співпраці між підприємствами та навчальними закладами у контексті дуальної професійної освіти, враховуючи німецький досвід у цій галузі.

Featured

Запрошуємо на безкоштовний вебінар "Транзитна декларація Т1

Запрошуємо експортерів Тернопільщини на безкоштовний вебінар "Транзитна декларація Т1. Транзитна декларація Т1 - це митний документ, який використовується для перевезення товарів через митну територію Європейського Союзу та інших країн без сплати митних зборів до кінцевого пункту призначення. 26 червня 2024 року о 10:30 митні брокери Чернігівської ТПП розкажуть про переваги та вигоди оформлення Транзитної декларації Т1 з експортною митною декларацією, розкриють деталі та механізми перетину кордонів з такими документами та нададуть відповіді на ваші запитання.  Спікери: Ольга Єрмолко - 18 років досвіду роботи з митницею, зокрема, представлення інтересів українських компаній, експортерів та імпортерів. Юлія Мозгова - експерт з митного оформлення Чернігівської ТПП та спеціаліст з розвитку електронних тендерних закупівель. Обов’язкова реєстрація за посиланням https://forms.gle/D8bEbaDCDqhQwgji6.