Featured

Розпочато реєстрацію на семінари та тренінги, які відбудуться в рамках ІІ МІЖНАРОДНОГО ЕКСПОРТНОГО ФОРУМУ 2023!

Запрошуємо до участі експортоорієнтовані підприємства, організації підтримки бізнесу, бізнес-об'єднання, представників регіональної та місцевої влади Тернопільщини взяти участь у роботі II Міжнародного експортного форуму 2023: Від відновлення України до глобального економічного процвітання, який відбудеться 24-25 жовтня 2023. Форум є платформою для ефективного діалогу бізнесу та влади. Зважаючи на війну в Україні та на економічні зміни, заміну орієнтацій та ринків збуту, цьогорічний форум буде присвячено програмам економічного відновлення, презентації основних механізмів підтримки експорту та інновацій. Формат форуму передбачає насичену програму, присвячену національній стратегії розвитку експорту, торговій політиці ЄС та новим механізмам підтримки національних експортерів, а також проектам і програмам від державних та бізнес-організацій, які працюють в Україні.

Понад 500 учасників матимуть змогу безкоштовно приєднатись до роботи усіх дискусійних панелей та воркшопів, які будуть працювати під час форуму.

Тренінг 1: Підтвердження відповідності будівельної продукції.

Тренінг 2: Підтвердження відповідності продукції машинобудування.

Тренінг 3: Процес підтвердження відповідності крок за кроком.

Воркшоп: Програма EEN та ERASMUS для молодих підприємців/ B2B платформа EU-UA Solidarity lanes: як знайти партнерів у ЄС.

Воркшоп: Розвиток кластерів для відновлення глобальних ланцюгів поставок.

Деталі участі: Дата: 25 жовтня 2023 року, 10:00-16:00, ZOOM

Вартість: безкоштовно за умови реєстрації - https://forms.gle/7Xq5WVhhRhJFqasy6 (дані збирає Торгово-промислова палата України).

Термін реєстрації: до 24.10.2023 (включно). Кількість місць обмежена.

Деталі та повна програма заходу на сайті ТППУ: https://ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/ii-mizhnarodnii-eksportnii-forum-2023-vid-vidnovlennia-ukrayini-do-globalnogo-ekonomichnogo-protsvitannia

Довідкова інформація: “ІІ МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ФОРУМ 2023: Від відновлення України до глобального економічного процвітання” організований Торгово-промисловою палатою України спільно з Офісом розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес за спільного фінансування уряду Німеччини через програму ReACT4UA (ad hoc funds) та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Підтримку надають: Міністерство цифрової трансформації України, Експортно-кредитне агентство та програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Зміст публікації є виключною відповідальністю ТППУ і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу й уряду Німеччини. Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.