Проведено чергове навчання щодо публічних закупівель

Тернопільська ТПП  16 жовтня  2023 року провела навчання на тему: «Покроковий алгоритм успішної роботи в електронній системі закупівель». Основою групи цього навчання були уповноважені особи, які представляли апарат, структурні підрозділи, комунальні та навчальні установи Тернопільської міської ради.  На заході було детально розглянуто найбільш актуальні питання у сфері публічних закупівель, зокрема:

  • Як здійснювати закупівлі в період змін, враховуючи особливості визначені Постановою КМУ №1178?
  • Аналіз виключень для укладення прямих договорів без проведення відкритих торгів/електронного каталогу: нові зміни та документальне оформлення.
  • До яких закупівель потрібно обґрунтування, а до яких ні?
  • Ну і звичайно найгарячіша тема останнього часу - запит пропозицій - єдиний інструмент для проведення закупівель у Prozorro Market. Як оголосити запит вірно і легко? З чого розпочати? На якому з електронних майданчиків це зробити краще? Як відбувається кваліфікація учасників у запиті пропозицій? У яких випадках можна і як відхилити учасника при закупівлі через запит ціни пропозицій?

 

Особливу увагу слухачів привернули такі практичні кейси:

  • Чи потрібно робити моніторинг ринку при закупівлі робіт?
  • Як визначити уточнену вартість предмета закупівлі робіт?
  • Як працювати з вкладкою «Локалізація» на вебсайті «Прозорро» і що робити у випадку закупівлі товару на «Прозорро маркеті» без ступеня локалізації.

Наступне навчання на тему: «Закуповуємо правильно комунальні послуги на 2024 рік» заплановано на 21 листопада 2023 року. Для того, щоб взяти участь у навчанні необхідно  заповнити та відправити заявку на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. З усіх питань щодо навчання просимо звертатися за телефонами: 0352 52 34 68, моб., telegram: +38 068 586 21 87.