Featured

ВСЕСВІТНІЙ КОНГРЕС ПАЛАТ

ТПП України запрошує всіх бажаючих прийняти участь у Всесвітньому конгресі палат, який відбудеться у м. Женева 21 - 23 червня 2023 року.

Це найбільший міжнародний форум, який об'єднує лідерів торгових палат з усього світу, представників приватного бізнесу, державних діячів, інвесторів, голів світових фінансових інституцій та банків.

Конгрес формує адженду та обговорює найактуальніші тенденції у міжнародній економіці, виклики та проблеми бізнесу, сприяє розвитку ділових зв'язків та контактів між країнами.

Конгрес проводиться раз на два роки та є ключовою бізнес подією.

Цього року у Конгресі братимуть участь більш як 500 учасників з понад 100 країн світу, що надає неперевершені можливості для налагодження зв’язків та зміцнення відносин з різноманітною міжнародною групою людей та є платформою для співпраці, взаємного обміну досвіду та розгляду нагальних бізнес-проблем.

Під час заходу будуть окреслені основні тенденції економіки, виклики, та можливості відбудови України.

Реєстрація:https://13wcc.iccwbo.org/registration/

Контактні особи в ТПП України - Валерія Забашта (тел. +380503664997Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.); Дар’я Данік (+38 097 400 41 00Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).