
10 лютого 2025 року пішов із земного життя багаторічний Президент Тернопільської ТПП Валерій Миколайович Писарик. Усе своє трудове життя він присвятив створенню, розвитку та успішному функціонуванню Тернопільської ТПП, зміцненню регіональної складової системи Палат в Україні. Його життєвим принципом було правило трьох “П”: професіоналізм, порядність, прозорість. Завдяки його вмінню вибудовувати стосунки з членами Палати, представниками регіонального й міжнародного бізнесу він зміцнив авторитет Палати як провідної бізнес-інституції Тернопільської області.
Останні роки свого життя, свою енергію і управлінський талант він спрямував на подолання викликів воєнного стану, посилення інституційної стійкості Палати, збереження професійного колективу експертів і фахівців, здатних надавати швидкі та якісні бізнес-послуги.
Розділяємо біль втрати з рідними Валерія Миколайовича, висловлюємо щиру подяку Президентам регіональних ТПП і особисто Президенту ТПП України Геннадію Чижикову за підтримку та за те, що розділили з нами цей сум. Світла пам’ять про нього житиме в наших серцях!
З повагою, колектив Тернопільської ТПП