III ФОРУМ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ «Інтеграція - Економіка - Партнерство»

Польська Агенція Інвестицій та Торгівлі разом з ТПП України запрошує взяти участь у ІІІ Форумі Відбудови України - PAIH «Інтеграція - Економіка - Партнерство» та супутніх заходах, що відбудуться 18-20 червня 2024 року. Окрім Форуму, відбудеться також нетворкінг та В2В сесія. Форум, який відкриють Віце-прем'єр-міністр України Ірина Верещук та Міністр розвитку і технологій Кшиштоф Пашик, включатиме 4 тематичні сесії:

  • Європейська інтеграція як шлях до модернізації та відбудови України;
    •   Відбудова інфраструктури України - галузевий потенціал для співпраці;
    •   Інструменти фінансування відбудови та залучення інвестицій в Україну;
    •   Місцеві та регіональні виміри відбудови в Україні.

 Під час заходу буде забезпечено синхронний переклад: польська-українська-англійська. Форма участі: очна або онлайн. Організатори: Польська Агенція Інвестицій та Торгівлі, Міністерство розвитку і технологій, Польсько-українська господарча палата,Національна торгова палата. Стратегічні партнери:Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Посольство Республіки Польща в Києві.

Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена.  Заявки на стаціонарну участь можна надсилати до 10.06.2024.

Будь ласка, зверніть увагу: до розгляду приймаються лише повністю заповнені форми. Будь ласка, перевірте правильність адреси електронної пошти, вказаної в анкеті.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА 

 

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Примітка: Підтвердження участі та подальша організаційна інформація буде надіслана окремим повідомленням.