Торгова марка

Надрукувати

Більшість виробників прагнуть виділити свій товар з поміж інших аналогічних. Саме для цього вони маркують свої вироби та сприяють якомога більшій обізнаності про власну торгову марку. Це дозволяє досягнути більшого економічного ефекту від діяльності фірми. Тому торгова марка є обличчям підприємства або товару.

Отже торгова марка – це ім’я, поняття, малюнок та їх поєднання використовується для ідентифікації товарів, послуг продавців або виробників та служить для відокремлення їх щодо товарів та послуг конкурентів.

Однак разом з тим важливим є й застереження прав на торгову марку для підвищення престижності власної економічної діяльності та убезпечення від плагіату або крадіжки Вашого бренду. Оскільки розробка та використання оригінального імені або зображення зовсім не гарантує виключні права на його використання.

Знак для товарів та послуг можна вважати торгово маркою або її частиною, що забезпечується правовим захистом. Реєстрація товарного знаку дозволяє захистити виключні права на користування назвою, слоганом зображенням тощо.

Торгово-промислова палата проводить:

- Попередній аналіз заявок на торговельні марки на відповідність умовам охороноздатності;

- Організацію проведення попереднього пошуку торгових марок на новизну і схожість на території України;

- Оформлення і подачу заявок на реєстрацію знаків для товарів і послуг;

 

Докладну інформацію можна отримати, звернувшись до нас:

тел. (0352) 25-56-18
е-mail:
кабінет № 16, вул. Руська, 40,
м. Тернопiль, 46001, Україна
Розташування на Google Map