Запрошуємо УО на навчання!

Тернопільська ТПП  30 травня 2024 року запрошує Уповноважених осіб  взяти участь у навчанні на тему: «Відкриті торги з врахуванням особливостей: як купувати ефективно?» (програма додається). На навчанні буде детально розглянуто оновлений алгоритм проведення відкритих торгів за Особливостями №1178 з урахуванням змін від 09.04.2024.

Навчання складатиметься з таких актуальних тематичних блоків:

  • Відкриті торги чи відкриті торги з особливостями?
  • Внесення змін та роз’яснень до тендерної документації. Антидемпінгові заходи.
  • 24 години на виправлення помилки: що і в яких випадках не можна давати на виправлення?
  • Договір за результатами закупівлі.
  • Моніторинг процедур закупівель. Як діяти Замовнику?
  • Розбір практичних ситуацій, відповіді на запитання учасників навчання.

Навчання розраховане на всіх замовників сфери публічних закупівель, які під час воєнного стану купують товари, роботи і послуги. А також буде цікаве для новопризначених відповідальних осіб, яким під час воєнного стану доручили займатися закупівлями, уповноважених осіб, юристів, економістів, керівників підприємств, установ і організацій та громад Тернопільської області, які займаються закупівлями.

Лекторами навчання виступатимуть: Ірина Корда – експерт з публічних закупівель, керуючий партнер ЮФ «Світ права» та Ірина Ключук  – керівник управління проєктами ЮФ «Світ права». Для слухачів передбачено: роздаткові матеріали, персональні консультації від лекторів, а також іменні сертифікати. Вартість навчання для одного учасника складає 1850,00 грн. Місце проведення: Тернопільська торгово-промислова палата, м. Тернопіль, вул. Руська 40 (центр міста), початок  30.05.2024 року о 9:30 год. Для того, щоб взяти участь у навчанні необхідно заповнити та відправити заявку (форма додається) на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. З усіх питань щодо навчання просимо звертатися за телефонами: 0352 52 34 68, моб.,  +38 068 586 21 87.

У разі оголошення повітряної тривоги, навчання буде перериватися для евакуації слухачів у найближчі укриття.