• +380 352 25-56-18

Пропозиціі українських підприємств

Комерційна пропозиція Біоенергетичної компанії «ЮОМІ» м. Івано-Франківськ

Біоенергетична компанія «ЮОМІ», член Івано-Франківської торгово- промислової палати, здійснює розробки в області екологічно чистих і енергоефективних технологій, що дозволяють використовувати відходи виробництва як високоефективне паливо для отримання теплової і електричної енергій та виготовляє устаткування, що дозволяє:

- утилізувати промислові відходи в теплову і електричну енергію;
- виробляти теплову і електричну енергії з альтернативних видів палива;
- виробляти висококалорійне, екологічно чисте біопаливо з відходів виробництва.

Впровадження такого устаткування дозволяє підприємству розв'язати не лише проблеми екологічного характеру, але і отримати додаткову вигоду у вигляді дешевої теплової та електричної енергії, що робить використання цієї технології економічно привабливою.

 

Устаткування Компанії отримало нагороди переможців на Всеукраїнських конкурсах «ТОП - Енергоефективність - 2009» і «100 кращих товарів України 2010».

Розробки цієї Компанії роблять можливим організовувати безвідходні цикли на наступних виробництвах:
- цукрові заводи;
- цементні заводи;
- целюлозно-паперові виробництва;
- заводи з виробництва крохмалю;
- нафтопереробні заводи;
- заводи з виробництва соків;
- заводи з виробництва вин;
- фармацевтичні фабрики;
- деревообробні заводи;
- заводи з виробництва меблів;
- птахофабрики;
- елеватори;
- аеропорти, порти;
- підприємства аграрного сектору.

Маючи можливість впровадження новітніх високоефективних технологій,
Компанія «ЮОМІ» пропонує співпрацю в найбільш прийнятному для Вас варіанті:

1. Компанія здійснює модернізацію котелень підприємства з проведенням оцінки можливості використання відходів Вашого виробництва як біопалива.
2. Компанія встановлює устаткування за свій рахунок та надає підприємству послуги з утилізації і забезпечення тепловою та електричною енергією за тарифами, істотно нижчими встановлених державою.

Компанія «ЮОМІ» шукає потенційних партнерів для реалізації свого технологічного обладнання.
Ми сподіваємося, що досвід і знання Компанії «ЮОМІ» внесуть свій вклад до справи збереження природних ресурсів і розвитку поновлюваних альтернативних джерел енергії, а їхнє устаткування дозволить зменшити забруднення довкілля і зберегти ґрунт, воду і повітря для майбутніх поколінь!

Реквізити Компанії «ЮОМІ»:
76019, м. Івано-Франківськ, вул. Макогона 31 А
МФО 336677 код ЄДРПОУ 36497217
ІПН 364972109154 свідоцтво № 100289921
тел/факс (0342) 72-41-73, бухгалтерія (0342) 72-45-73
Є платником податку на загальній системі оподаткування.
Генеральний директор Байдащук Григорій Васильович, тел. 067 240 29 29.

Тернопільська Торгово-промислова палата займається оцінкою майна, майнових і немайнових прав та бізнесу з 1997 р. 22 квітня 2014 р. Фондом Державного майна України Тернопільській торгово-промисловій Палаті...
«Соната» – це сучасне програмне забезпечення для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату. Це інструмент для створення, підписання та відправки звітів та Податкових накладних, а також перегляду отриманих квитанцій...
Бюро перекладів Тернопільської Торгово-промислової палати розпочало свою діяльність у 2001 році і з тих пір успішно зарекомендувало себе на ринку перекладацьких та легалізаційних послуг як для юридичних та і фізичних осіб, діючи в інтересах клієнтів у першу чергу...
Карнет ATA - міжнародний митний документ, що використовується як митна декларація для товарів, які тимчасово без застави ввезені на митну територію країни-учасниці Конвенції...