Dolno slaskie Centrum Hurtu Rolno – Spojywczego S.A. – DCHRS S.A.

Друк
Інформація про Акціонерне Товариство Дольносльонского центру хурту рольно-споживчего. (Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. – DCHRS S.A.)
Акціонерне Товариство Дольносльонского центру хурту рольно-споживчего є одним з найбільших оптових ринків в Польщі. Акціонерний капітал об’єднання виносить понад 30 млн євро.
Компанія займає простір 36 га на терені південно - західної аграрної частини Вроцлавіа, що характеризується вигідною комунікаційною системою, та забезпечує оптимальні сполучення з господарськими центрами Польщі та сусідніх країн.
Домінуючою галуззю товариства є оптова садово-городна галузь. Завданням ринку є концентрація попиту і пропозиції, а також введення норм і стандартів продуктів, що продаються у рамках діяльності оптового ринку.

Метою фірми є розбудова існуючого потенціалу, зібраного на терені, а також знаходження партнерів до вспулінвестовання в інфраструктуру ринку, розширення діяльності з врахуванням виробників рибної і загальнопродовольчої галузей. Клієнтами ринку є не тільки споживачі Дольнослоьнского округу, а і жителі сусідніх воєводств та країн: чехи, німці. В перспективі DCHRS S.A надіється залучити також до співпраці українські фірми. На терені компанії діяльність веде понад 400 суб'єктів, а щодня відвідує її кілька тисяч клієнтів. Акціонерне Товариство Дольносльонский центрум хурту рольно-споживчего володіє також дочирньою фірмою "Żywność Polska", яка веде діяльність в сфері: контрактації, скупки, продажу, сортування, пакування і комплектації плодів і зелені та проведення переговорів і укладання загальнодержавних і закордонних торгових транзакцій.

Наша адреса: www.dchrs.com.pl; e-mail: ;
тел. +48071 334 09 20 факс +48071 334 09 22.