Фірма "Anticor"

Друк
Фірма Anticor - це виробничо-торгове підприємство, яке вже 17 років діє на польському та закордонних ринках. Фірма Anticor пропонує своїм клієнтам матеріали і технології антикорозійного захисту, оболонкові та ізоляційні.
У пропозиції фірми Anticor знаходяться:
1.Антикорозійні матеріали, призначені для підземних і наземних трубопроводів, резервуарів рідин і газів.
2. Стрічки Електроізоляційні, застосовані в енергетиці і електричних  інсталяціях.
3.Стрічки інсталяційні та оболонкові матеріали, застосовані в будівництві, вентиляції та кліматизації, суднобудівельній і автомобільній промисловості.

Матеріали фірми Anticor відрізняє дуже висока світова якість і довершене виконання відповідних вимог, визначених міжнародними стандартами. Фірма Anticor має потрібні технічні дозволи і сертифікати. Наші матеріали безпечні для користувачів і навколишнього середовища.
Сучасні матеріали Anticor відомі на ринку України завдяки випадковому або приватному імпорту українськими підприємцями. На даний час ми хочемо полегшити доступ до них завдяки довгостроковій співпраці з фірмами на Західній Україні. Ми також зацікавлені інвестицією і створенням фірми в Україні. Ми маємо позитивний досвід в такому сприянні: наприклад, у Чехії, де наша дочірня фірма розвивається дуже добре і прийняла на себе частину процесу продукції стрічок.

Детальніша інформація: http://anticor.pl