• +380 352 25-56-18

Архів статей

Конференція «Україна і Литва: інвестиційні та бізнес-можливості»

Торгово-промислова палата України повідомляє, що 20 квітня 2017 року в ТПП України (адреса: вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4-й поверх) відбудеться Конференція «Україна і Литва: інвестиційні та бізнес-можливості».

 

Співорганізаторами конференції виступають ТПП України, Литовська та Вільнюська палати торгівлі, промисловості та ремесл, Український Союз промисловців та підприємців, Посольство Литовської Республіки в Україні. Партнерами конференції виступають: Міністерство економіки Литви, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Конфедерація промисловців Литви, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, Литовське агентство з житлового енергозбереження, Литовська асоціація з поновлюваних джерел енергії, Асоціація Східно-Європейського партнерства та інвестицій, публічне товариство «Відкрита Європа».

Програма заходу включає пленарну частину, у якій будуть висвітлені стан, перспективи та пріоритетні напрямки українсько-литовського економічного та інвестиційного співробітництва, умови, переваги та проблемні питання ведення бізнесу в Україні та Литві, після чого відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та Литви.

У 2-й половині дня в рамках конференції будуть працювати 3 українсько-литовські робочі групи за наступною тематикою:

  • Співробітництво у сфері інформаційних технологій
  • Передача литовського досвіду у сфері енергоефективності та охорони навколишнього середоеища
  • Стимулювання інвестицій та бізнесу в Україні та Литві.

Після завершення діяльності робочих груп відбудеться презентація традиційних литовських продуктів, зокрема сирів, напоїв та випічки, і спілкування буде продовжено у неформальній атмосфері. Більш детальна інформація про перебіг заходу викладена у програмі конференції (додається).

Початок заходу – об 11.00, початок реєстрації – з 10.00. Вартість участі у заході – 360 грн.,у т. ч. ПДВ.

До участі у конференції запрошуються українські компанії, які мають наміри налагодити коопераційні зв’язки з Литвою у зазначених сферах.

У разі зацікавленості прохання до 14 квітня 2017 року підтвердити свою участь, надіславши до дирекції міжнародного співробітництва ТПП України заповнену анкету-заявку учасника й оплативши свою участь у заході згідно з виставленим рахунком.

За додатковою інформацією просимо звертатися до дирекції міжнародного співробітництва за тел.:(044) 279-44 56, 279-64-06, факс: 279-44-56, е-mail: , .

Тернопільська Торгово-промислова палата займається оцінкою майна, майнових і немайнових прав та бізнесу з 1997 р. 22 квітня 2014 р. Фондом Державного майна України Тернопільській торгово-промисловій Палаті...
«Соната» – це сучасне програмне забезпечення для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату. Це інструмент для створення, підписання та відправки звітів та Податкових накладних, а також перегляду отриманих квитанцій...
Бюро перекладів Тернопільської Торгово-промислової палати розпочало свою діяльність у 2001 році і з тих пір успішно зарекомендувало себе на ринку перекладацьких та легалізаційних послуг як для юридичних та і фізичних осіб, діючи в інтересах клієнтів у першу чергу...
Карнет ATA - міжнародний митний документ, що використовується як митна декларація для товарів, які тимчасово без застави ввезені на митну територію країни-учасниці Конвенції...