В рамках співпраці з проектом UNIC ТПП України запрошує представників малого та середнього бізнесу України , членів регіональних торгово-промислових палат на вебінар про впровадження Кодексу підприємницької етики та практичні вигоди від цього кроку для представників малого та середнього бізнесу України , який відбудеться 30 квітня о 16:00 в режимі онлайн.
Зареєструватися на вебінар можна за посиланням: ttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf22usIwA1PfgPIvGzLJ_AMRZ0gDtineshZJJSd4sVP7s3TKQ/viewform
Спеціальна пропозиція вебінару - кожний слухач отримає текст Кодексу, готовий до впровадження. Ініціатива реалізується Всеукраїнською Мережею Доброчесності та Комплаєнсу за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України". Ключ до успіху компанії - спільний для кожного її робітника комплекс культурних цінностей, таких як доброчесність, етика та особиста відповідальність. Кодекс підприємницької етики - це вимога, що ставиться до всього персоналу та водночас обіцянка й обов'язок по відношенню до партнерів компанії. Впровадження кодексу дає організації (незалежно від її розміру та доходів) цілу низку переваг:
- Кодекс здатен перетворити робочий колектив на справжню команду зі спільними цілями та цінностями.
- Великі гравці (у тому числі міжнародні) при виборі постачальників, підрядників та партнерів приділяють увагу наявності в компанії етичних політик і зокрема Кодексу.
- Міжнародні фінансові інституції вважають наявність в організації Кодексу підприємницької етики обов'язковою умовою при розгляді фінансування її проєктів..
- Світовий досвід свідчить, що впровадження на ранніх стадіях існування компанії етичних стандартів створює надійний фундамент сталого розвитку бізнесу.
Впровадження Кодексу не потребує фінансових витрат та є простою процедурою. Плануєте долучитися до кращих світових стандартів ведення бізнесу? Бажаєте отримати готові до впровадження документи, розроблені кращими експертами?
Звертатися з питанням щодо участі можна до Sergii Martyniuk | Marketing and Communications Specialist , ел.пошта
T +38 044 237 74 53, M +38 067 543 70 33