• +380 352 25-56-18

Про заходи щодо державної підтримки підприємств установ пенітенціарної служби області

На виконання розпорядження голови Тернопільської обласної державної адміністрації від 12.12.2011 р. №1013 «Про заходи щодо державної підтримки підприємств установ пенітенціарної служби області, залучення їх до виконання державних замовлень, цільових програм та створення нових робочих місць для засуджених у 2012 році», враховуючи важкий фінансовий стан підприємств установ, необхідність забезпечення відшкодування засудженими вартості утримання та стягнень за виконавчими листами, Тернопільська торгово-промислова палата просить Вас розглянути можливість підтримати підприємства установ пенітенціарної служби Тернопільщини шляхом замовлень їхньої продукції.

 

Збаразька виправна колонія №63 пропонує швейні вироби:

-              Широкий асортимент спецодягу як літнього так і зимового (в т.ч. євро спецодяг);

-              постільну білизну;

-              матраци та подушки ватяні;

-              речове майно для силових структур;

-              одяг короткострокового користування (бахіли, нарукавники, берети та ін.);

-              спецодяг для зварювальників, металургів (різні моделі костюмів брезентових та плащів прорезинених);

-              одяг медичний, поварський (халати, костюми, ковпаки, косинки і т.п.).

Асортимент виробів постійно оновлюється та розширюється. Окрім швейної продукції виготовляють плитку тротуарну, бетонні відливи, парапети, тощо.

Докладнішу інформацію можна одержати на електронній сторінці підприємства: www.udps.te.ua; е-пошта: , 47341, Тернопільська обл. с. Добриводи Збаразького р-ну.

тел./факс (03550) 49-49-2; 49-49-1; 49-48-2.

 

Виробничі цехи Копичинської ВК№ 112 займаються металообробкою, деревообробкою, каменепереробкою, виробництвом кованих, бетонних виробів, виготовленням товарів народного вжитку.

Колонія готова розглянути всі пропозиції по організації співпраці, ціни узгоджуються за домовленістю сторін при укладанні угоди.

Реквізити колонії:

48260, Тернопільська обл. , м. Копичинці, вул. Шевченка , 96,      Гусятинського р- ну, Тернопільська обл.

тел. (03557)4-17-75, 4-12-34, тел./факс (03557) 4-19-42

Інтернет-сайт: www.kvk112.org.ua

 

Виробничі майстерні Бережанської виховної колонії пропонують меблі офісні, шкільні, для дошкільних закладів та студентських гуртожитків, закладів охорони здоров’я  та ін. Виготовляють швейні вироби (рукавиці робочі, рушники вафельні, постільну білизну, матраци ватяні, костюми робочі),вироби з бетону (бордюри, зливи, плитки тротуарні, урни для сміття металеві, тощо.)

Продукція може виготовлятись за зразком замовника, з давальницької сировини;  в залежності від об’єму партії можливі знижки .

Реквізити колонії : 47501, Тернопільська обл. м.Бережани, вул. Чорновола,8,

тел. (03548) 2-16-69,  тел./факс (03548) 2-23-01

e-mail: .

 

Виробнича майстерня Чортківського СІЗО спеціалізується на виготовленні дверей та віконних рам.

Реквізити:

48500, Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Лесі Українки, 3

тел./факс (03552) 2-32-70

e-mail: 

 

Слід відзначити, що вищезазначені підприємства постійно проводять заходи щодо технічного переоснащення та нарощування виробничих потужностей, гарантують високу якість, конкурентні ціни та короткий термін виконання замовлень.

На базі підприємств установ є можливість створити умови для апробації чи впровадження інноваційних ідей та програм.

За додатковою інформацією звертайтесь в Управління  Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області за телефонами : (0352)22-06-98; 52-22-09.

Тернопільська Торгово-промислова палата займається оцінкою майна, майнових і немайнових прав та бізнесу з 1997 р. 22 квітня 2014 р. Фондом Державного майна України Тернопільській торгово-промисловій Палаті...
«Соната» – це сучасне програмне забезпечення для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату. Це інструмент для створення, підписання та відправки звітів та Податкових накладних, а також перегляду отриманих квитанцій...
Бюро перекладів Тернопільської Торгово-промислової палати розпочало свою діяльність у 2001 році і з тих пір успішно зарекомендувало себе на ринку перекладацьких та легалізаційних послуг як для юридичних та і фізичних осіб, діючи в інтересах клієнтів у першу чергу...
Карнет ATA - міжнародний митний документ, що використовується як митна декларація для товарів, які тимчасово без застави ввезені на митну територію країни-учасниці Конвенції...